- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Hải Dương
- Lương Lại
Current Weather Lương Lại
Current weather for the city of Lương Lại. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 26°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 28°C |
