- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Lugos
Current Weather Lugos
Current weather for the city of Lugos. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 27. 5. (00:00)
32°C
feels like 35°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
