- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Lucenay-le-Duc
Current Weather Lucenay-le-Duc
Current weather for the city of Lucenay-le-Duc. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
