- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Ghazni
- Lōy Babrī
Current Weather Lōy Babrī
Current weather for the city of Lōy Babrī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 21°C |
