- Weather
- United Kingdom
- England
- Lowdham
Current Weather Lowdham
Current weather for the city of Lowdham. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
