- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Lit-et-Mixe
Current Weather Lit-et-Mixe
Current weather for the city of Lit-et-Mixe. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
14°C
feels like 14°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
