- Weather
- Kingdom of Sweden
- Norrbotten County
- Lill-Laxsjön
Current Weather Lill-Laxsjön
Current weather for the city of Lill-Laxsjön. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-5°C
feels like -8°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 2°C |
