- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Bắc Ninh
- Liễu Ngạn
Current Weather Liễu Ngạn
Current weather for the city of Liễu Ngạn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 26°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 29°C |
