- Weather
- Switzerland
- Canton of Neuchâtel
- Les Ponts-de-Martel
Current Weather Les Ponts-de-Martel
Current weather for the city of Les Ponts-de-Martel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
