- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Les Mars
Current Weather Les Mars
Current weather for the city of Les Mars. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 27. 5. (00:00)
26°C
feels like 27°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
