Current Weather Les Hauts-de-Chée
Current weather for the city of Les Hauts-de-Chée. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
