Current Weather Lehliu-Gară
Current weather for the city of Lehliu-Gară. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind gusts
Valid to 2. 4. (20:00)
19°C
feels like 19°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 12 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
