- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Le Temple-sur-Lot
Current Weather Le Temple-sur-Lot
Current weather for the city of Le Temple-sur-Lot. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 97 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
