Current Weather Le Poujol-sur-Orb
Current weather for the city of Le Poujol-sur-Orb. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 14°C |
