- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Le Plessis-Bouchard
Current Weather Le Plessis-Bouchard
Current weather for the city of Le Plessis-Bouchard. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
13°C
feels like 14°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
