Current Weather Le Petit-Quevilly
Current weather for the city of Le Petit-Quevilly. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
14°C
feels like 12°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
