- Weather
- Brazil
- Minas Gerais
- Lava-Pés
Current Weather Lava-Pés
Current weather for the city of Lava-Pés. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 24°C |
