- Weather
- Spain
- Basque Country
- Laudio / Llodio
Current Weather Laudio / Llodio
Current weather for the city of Laudio / Llodio. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1035 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
