Current Weather Latour-Bas-Elne
Current weather for the city of Latour-Bas-Elne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
16°C
feels like 18°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
