Current Weather Lāsūr-e ‘Olyā
Current weather for the city of Lāsūr-e ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 14°C |
