- Weather
- United States of America
- Oklahoma
- Langston
Current Weather Langston
Current weather for the city of Langston. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Tornado watch
Valid to 2. 4. (00:00)
Thunderstorms
Valid to 1. 4. (23:40)
Flood Advisory
Valid to 2. 4. (00:30)
19°C
feels like 18°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 30 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
