- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Nghệ An
- Làng Xôm
Current Weather Làng Xôm
Current weather for the city of Làng Xôm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 28°C |
