- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Yên Bái
- Làng Thiên
Current Weather Làng Thiên
Current weather for the city of Làng Thiên. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 35°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 26°C |
