- Weather
- Republic of Austria
- Lower Austria
- Landegg
Current Weather Landegg
Current weather for the city of Landegg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Storm
Valid to 31. 3. (18:00)
6°C
feels like 1°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 9°C |
