- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Lamotte-Warfusée
Current Weather Lamotte-Warfusée
Current weather for the city of Lamotte-Warfusée. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
18°C
feels like 17°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
