- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Lambres-lez-Douai
Current Weather Lambres-lez-Douai
Current weather for the city of Lambres-lez-Douai. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
