- Weather
- Independent State of Samoa
- Atua
- Lalomanu
Current Weather Lalomanu
Current weather for the city of Lalomanu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 27°C |
