- Weather
- Iran
- Kermānshāh
- La‘lābād-e Kol Kol-e Do
Current Weather La‘lābād-e Kol Kol-e Do
Current weather for the city of La‘lābād-e Kol Kol-e Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 24°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 20°C |
