- Weather
- Republic of Peru
- Piura
- Lajos
Current Weather Lajos
Current weather for the city of Lajos. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 19°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 15°C |
