- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- La Ferté-Bernard
Current Weather La Ferté-Bernard
Current weather for the city of La Ferté-Bernard. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
13°C
feels like 13°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 15 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
