Current Weather La Dogaia
Current weather for the city of La Dogaia. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 13. 5. (08:00) to 13. 5. (20:00)
17°C
feels like 17°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 47 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
