- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Kyo-dong
Current Weather Kyo-dong
Current weather for the city of Kyo-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
