- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Kyemoru-sŏm
Current Weather Kyemoru-sŏm
Current weather for the city of Kyemoru-sŏm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 11°C |
