Current Weather Kusu-ri
Current weather for the city of Kusu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 5°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
