- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Kusu-ri
Current Weather Kusu-ri
Current weather for the city of Kusu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 9°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 60 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
