Current Weather Kuri-Bal’
Current weather for the city of Kuri-Bal’. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 27°C |
