- Weather
- Kyrgyzstan
- Osh
- Kum-Shoro
Current Weather Kum-Shoro
Current weather for the city of Kum-Shoro. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 11°C |
