- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Kulp’o-dong
Current Weather Kulp’o-dong
Current weather for the city of Kulp’o-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
