- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Kulmŏ-ri
Current Weather Kulmŏ-ri
Current weather for the city of Kulmŏ-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
