Current Weather Kūl Changīz-e Bālā
Current weather for the city of Kūl Changīz-e Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 12°C |
