- Weather
- Russia
- Tatarstan Republic
- Kuk-Tyaka
Current Weather Kuk-Tyaka
Current weather for the city of Kuk-Tyaka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 15°C |
