- Weather
- Russia
- Tatarstan Republic
- Kuk-Tau
Current Weather Kuk-Tau
Current weather for the city of Kuk-Tau. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -16°C |
| Average: | 2°C |
