- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Kujuk-ch’on
Current Weather Kujuk-ch’on
Current weather for the city of Kujuk-ch’on. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 7°C |
