Current Weather Kūhhā-ye Pālānī
Current weather for the city of Kūhhā-ye Pālānī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 29°C
| wind | 20 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 18 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 22°C |
