Current Weather Kūh-e Vīlū
Current weather for the city of Kūh-e Vīlū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-4°C
feels like -7°C
| wind | 28 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | -1°C |
