Current Weather Kūh-e Vīlū
Current weather for the city of Kūh-e Vīlū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-2°C
feels like -5°C
| wind | 27 mph |
|---|---|
| wind gusts | 32 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 40 % |
| dew point | -9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -22°C |
| Average: | -2°C |
