Current Weather Kūh-e Vadeh
Current weather for the city of Kūh-e Vadeh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 25°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 45 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
