Current Weather Kūh-e Tāvārā
Current weather for the city of Kūh-e Tāvārā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
