Current Weather Kūh-e Tarsan
Current weather for the city of Kūh-e Tarsan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 33°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 26°C |
