Current Weather Kūh-e Tappeh
Current weather for the city of Kūh-e Tappeh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 19°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 18 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 17°C |
